Продавець Интернет-магазин "LED-house" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
370 відгуків
Интернет магазин « LED-house » Светодиодное освещение
Контакти
Интернет-магазин "LED-house"Олег
УкраинаКиїввул. Миропільська 2, Ринок Юность
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535
+38 (096) 777 7102
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535

Світлодіоди rgb - і їх відмінність

Світлодіоди rgb - і їх відмінність

Rgb Світлодіоди являють собою сукупність трьох напівпровідників червоного, синього і зеленого кольорів, розміщених на основі з високою теплопровідністю. Дана конструкція дозволяє отримувати на виході світловий потік з різними параметрами.

Завдяки появі потужних напівпровідникових кристалів світлодіодне освітлення стало впроваджуватися в багато галузі діяльності. Ці джерела світла вже використовуються для загальної та дизайнерської світловий заливки приміщень, для підсвічування різних об'єктів і т. д. Якщо область загального освітлення поява світлодіодних джерел світла поліпшило не кардинальною чином, то відносно декораторських проблем смороду стали свого роду «порятунком». Особлива роль в оздобленні навколишнього обстановки при цьому відводиться таких пристроїв, як світлодіодна стрічка RGB.

Раніше в цілях створення випромінювань різного кольору зазвичай застосовувалися галогенні лампи або ж поширені лампі розжарювання. Для зміни параметрів світлового потоку використовувалися різні фільтри, заслінки і т. д. Звичайно ж, за допомогою таких методів добитися потрібного відтінку було не так просто. Більше того, варіація кольорів випромінювання одного приладу була досить обмеженою. До ще одного вагомого недоліку даного способу управління світловим потоком відноситься втрата частини світу в результаті проходження променів крізь фільтри, в результаті чого потужність пристрою на виході знижується, а енергоспоживання при цьому залишається на тому ж високому рівні.

Світлодіоди rgb завдяки своїм унікальним якостям дозволяють вирішити проблеми, описані вище і розширити можливості таких сфер, як інтер'єрі єрний декор, ландшафтний дизайн та багато інших.

Що являють собою rgb світлодіоди?

Rgb світлодіоди включають в себе три напівпровідникових кристала різних кольорів (зазвичай червоного, зеленого і синього), встановлених на тепловідвідними підкладку. Отримання різних відтінків світлового потоку відбувається в результаті змішування випромінювань шкірного з цих трьох елементів. Для більш надійної взаємодії новини над напівпровідниковими кристалами встановлюється спеціальна лінза.

Управління параметрами випромінювання здійснюється за допомогою відповідного світлодіодам контролера, діє на підставі принципу широтно-імпульсної модуляції (ШІМ). Завдяки йому можна в автоматичному або ручному режимах змінювати не тільки колір світлового потоку, але і його яскравість і насиченість.

На відміну від rgb світильників, у яких використовуються кольорові монохромні світлодіоди, світильники з повнокольоровими світлодіодами видають випромінювання більш точного відтінку і при цьому не залишають побічних відсвітів на близько розташованих до них поверхнях і об'єктах.

Відмінні особливості та переваги світлодіодів rgb

Відсутність необхідності використання світлофільтрів покращує якість світлового потоку і значно спрощує завдання управління його кольором. Світлодіоди rgb здатні безпосередньо видавати випромінювання практично будь-яких відтінків. Завдяки цьому світловий потік «чистий», а його потужність «не губиться» у товщі фільтра, як у випадку використання ламп інших типів.

Колір і яскравість випромінювання rgb світлодіодів можна плавно регулювати в широкому діапазоні за допомогою дистанційного пульта управління.

Перехід на повнокольорові напівпровідникові джерела світла збільшує загальну пожежобезпечність приміщень, оскільки частка виділяється цими пристроями тепла вельми мала. У зв'язку з цим чинником також зменшується необхідність частого провітрювання або кондиціонування кімнат, чого зазвичай вимагає застосування «жарких» ламп розжарювання. Крім цього, rgb світлодіоди не шкодять здоров'ю людини і не викликають стомлення очей.

Напівпровідникові джерела світла відрізняються підвищеною міцністю, оскільки не мають ламких деталей. Завдяки відсутності нестійких газових середовищ, як у люмінесцентних лампах, прилади з rgb світлодіодами можна без побоювань використовувати на вулиці в зимовий час року. Не страшні розглядаються пристроям і такі фактори, як підвищена вологість і прямі сонячні промені.

Незважаючи на те, що rgb світлодіоди споживають незначну кількість електроенергії, потужність їх випромінювання досить велика і готова позмагатися з силою світлового потоку ламп розжарювання і люмінесцентних ламп.

Хоча обіцяють виробники термін служби напівпровідникових приладів дуже великий (до 100 000 годин) і значно перевищує тривалість «життя» інших джерел світла, насправді вони далеко не завжди «доживають» до наміченої дати. Це пов'язаність язано з тим, що світлодіодному крісталу владі значною втрачати з кожним роком кілька відсотків від яскравості свого світіння. Фахівці продовжують роботу над усуненням цього недоліку, завдяки чому цілком імовірно, що незабаром з'єднання бути напівпровідникові пристрої, здатні довгі роки світити без помітного потьмяніння світлового потоку.

Для чого використовуються світлодіоди rgb?

Rgb світлодіоди, в першу чергу, цінуються в сфері дизайну та декору. Різнокольорове освітлення і підсвічування допомагають надати всіляким будівель, споруд, інтер'єру єрів приміщень та іншим об єктам більш цікавий, привабливий і неповторний вигляд. Динамічна «гра» світла створює вражаючі зорові ефекти.

Нерідко rgb світлодіоди застосовуються в рекламної та торговельної індустрії. Кольорові, що змінюють одне одного варіації випромінювання притягають до рекламного стенду чимало поглядів випадкових перехожих. Крім цього, світлодіодне rgb випромінювання здатне вигідно підкреслити особливості яких товарів і показати їх з кращого боку.

Повнокольорові світлодіоди здатні видавати випромінювання білого кольору. Світловий потік, отриманий таким чином теоретично більш яскравий, ніж отриманий з використанням монохромного напівпровідникової лампочки, покритої люмінофором. Альо біле випромінювання розглянутих rgb пристроїв поки що не отримало загального визнання у зв'язку з таким недоліком, як нестабільність. Причина цього криється в тому, що окремі кристали одного повнокольорового світлодіода втрачають свою яскравість з різною швидкістю, в результаті чого біле світіння через досить короткий проміжок часу починає змінювати свій відтінок.

Інші статті