Корзина
356 отзывов
Интернет магазин « LED-house » Светодиодное освещение
Контакты
Интернет-магазин "LED-house"Олег
УкраинаКиеввул. Миропільська 2, Ринок Юность
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535
+38 (096) 777 7102
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535

Точечные и встраиваемые светильники LED Колекція Crystal

Точечные и встраиваемые светильники LED Колекція Crystal

Кришталеві вбудовуються світлодіодні світильники серії JD Crystal завдяки оригінальній огранюванні створюють ажурний світловий малюнок на стелі з яскравих світлових променів.

Ключовою особливістю даних світильників Feron Crystal  є інноваційне використання потужного світлодіода теплого (2700К) світіння в якості джерела світла.

Спеціальна рассеивающая лінза створює приємне яскраве світіння. Великий радіатор дуже добре відводить тепло, в результаті світлодіоди практично не гріються, що гарантує довгу стабільну роботу світлодіода (більше 15 років). В результаті більше не потрібно міняти лампочки в світильнику. При цьому в разі необхідності ремонту світлодіодний модуль може бути замінений.

Ще однією перевагою використання світлодіода є значна економія електроенергії - до 7 разів порівняно зі звичною галогенною лампою. Світильники призначений для прямого включення в мережу 220В, можуть встановлюватися як в підвісні, так і в натяжні стелі.

Колекція Crystal завдяки широкому вибору варіантів дизайну світильників дозволить не тільки економічно висвітлити, а й прикрасити безліч житлових і громадських приміщень.

Ще 20 років тому дизайн освітлення житлових приміщень за замовчуванням увазі наявність домінанти - великий яскравою люстри посеред кімнати, що служила джерелом основного світла. В принципі, мало хто навіть замислювався про те, щоб відійти від звичного ще з радянських часів шаблону. Вбудовуються точкові світильники були скоріше прерогативою готелів, ресторанів та інших громадських місць.

Але з тих пір дуже багато чого помінялося. По-перше, варіативність розміщення світлоточок істотно зросла з появою недорогих конструктивних варіантів облаштування натяжних і підвісних стель. Разом з цим прийшло розуміння того, що рівномірного заливного освітлення простіше домогтися не однією домінуючою люстрою, а розподіленими по поверхні стелі менш потужними світильниками.

Саме тому поступово різноманітні вбудовуються точкові світильники відвоювали досить велику частку ринку і стали одним з основних компонентів освітлення не тільки громадських, а й житлових приміщень.

Більш того, з точки зору дизайну інтер'єру «гра» зі світловими акцентами приносить навіть цікавіші результати, ніж найкрасивіша люстра, яка може бути красива сама по собі, але не дозволяє індивідуально варіювати висвітлення стосовно конкретному приміщенню і його окремих зонах.

Розвиток LED-технологій дало новий поштовх ринку врізних світильників. Світлодіодні точкові світильники володіють незаперечною перевагою - довговічністю і енергоефективністю. Дійсно, галогенні лампи, які зазвичай використовуються у світильниках-спотах, мають вкрай низьку світловіддачу і нетривалий термін служби. Світлодіодні споти споживають приблизно в 10 разів менше електроенергії і служать до 50 000 годин. Можна стверджувати, що при вдалому розкладі одного разу встановлені точкові світлодіодні світильники доживуть до наступного ремонту без заміни.

Ми б окремо хотіли відзначити той факт, що з урахуванням технологічних особливостей, набагато більш правильно встановлювати готові точкові вбудовуються світлодіодні світильники для стель, ніж комплектувати врізні світильники під галогенові лампи змінними світлодіодними лампами. Корпус світильника під галогенну лампу, як правило, не забезпечує належного тепловідведення, і тому термін служби в ньому світлодіодного аналога може бути істотно знижений. А це зробить безплідними всі спроби економії електроенергії.

Харченко Олег, г.Киев

Другие статьи