Корзина
356 отзывов
Интернет магазин « LED-house » Светодиодное освещение
Контакты
Интернет-магазин "LED-house"Олег
УкраинаКиеввул. Миропільська 2, Ринок Юность
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535
+38 (096) 777 7102
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535

Монтаж світлодіодної стрічки

Монтаж світлодіодної стрічки

Грамотний монтаж є запорукою довготривалої та безперебійної роботи Вашої світлодіодним стрічки, тому радимо уважно ознайомитися з даними рекомендаціями, перш ніж приступити до її встановлення. :

Монтаж світлодіодної стрічки

Грамотний монтаж є запорукою довготривалої та безперебійної роботи Вашої світлодіодним стрічки, тому радимо уважно ознайомитися з даними рекомендаціями, перш ніж приступити до її встановлення. :

1. По-перше, Вам необхідно визначитися з місцем, де буде розташована світлодіодний стрічка: для вуличного виконання або в місцях підвищеної вологості застосовується світлодіодна стрічка зі ступенем захисту IP67, а для інтер'єрного використання - світлодіодна стрічка зі ступенем захисту IP20.

2. Наступним етапом служить визначення настановної довжини і ширини стрічки. Важливою перевагою наших стрічок є те, що кратність різання становить від 2,5 см (SMD 3014 240/мт, SMD 3528 120/мт,  до 5 см (SMD 3528 60/мт, SMD 5050-60/мт SMD 5630 60/мт). Що стосується ширини світлодіодним стрічки, то також існують різні варіанти: 5 мм, 8 мм, 10 мм та 13 мм.

3. Ґрунтуючись на основні характеристики світлодіодної стрічки, а саме її довжину, питому потужність і робоча напруга, підбираємо блок живлення. Розраховуючи навантаження на джерело живлення, рекомендується врахувати коефіцієнт запасу потужності, який оріентірочно становить 25%. Якщо Ви плануєте підключити RGB стрічку, то для створення світлодинаміки Вам буде потрібно використовувати контролер.

4. Перед тим, як приступити до монтажу стрічки, необхідно ретельно підготувати поверхню, на яку будемо кріпити стрічку. Поверхню слід очистити від бруду і жирових слідів за допомогою спиртового розчину. Бажано, щоб поверхня була рівною, гладкою, цільної без розривів, так як це може сприяти ушкодженню друкованої плати.

Яскраві стрічки повинні монтуватися в алюмінієві профілі для тепловіддачі
і довгого терміну служби

5. Практично всі види світлодіодних стрічок виконані на основі гнучкої самоклеящейся друкованої плати з міцним клейовим шаром «3М». Дана клейова поверхню полегшує твір монтажу світлодіодним стрічки. Необхідно лише видалити захисне покриття і невеликим зусиллям притиснути стрічку до поверхні.

6. Якщо виникла необхідність розрізати світлодіодну стрічку, то потрібно різати її ножицями в маркованих місцях між майданчиками для пайки. Соедіненять відрізки стрічки між собою необхідно за допомогою пайки багатожильним мідним дротом з рекомендованим перетином 0,15-0,2 мм, інакше відбудеться втрата потужності струму, що явно позначиться на яскравості світіння світлодіодів. Час пайки повинно обмежитися 10 секундами при температурі не більше 250 градусів.

7. Підключати відрізки світлодіодним стрічки, що перевищують 5 метрів, рекомендується паралельно, в іншому випадку велике навантаження спричиняє перегорання стрічки.

8. Підсумковий етап монтажу світлодіодним стрічки це підключення її до джерела живлення. Блок живлення підключається до мережі змінного струму в 220V двома проводами до роз'ємів, які мають маркування L + і N-. Після з'єднуємо "+" на джерелі живлення з "+" на стрічці, а "-" к "-" відповідно. При підключенні необхідним і обов'язковим є дотримання полярності, невиконання цієї вимоги може привести до виходу з ладу як джерела живлення, так і самої стрічки.

9. Аналогічним є і підключення стрічки до контролера, воно проводиться за допомогою токопроводщіх проводів які мають своє позначення: R, G, B і V +. Підключення слід проводити відповідно до полярністю до Чотири входи на контролер1. По-перше, Вам необхідно визначитися з місцем, де буде розташована світлодіодний стрічка: для вуличного виконання або в місцях підвищеної вологості застосовується світлодіодна стрічка зі ступенем захисту IP67, а для інтер'єрного використання - світлодіодна стрічка зі ступенем захисту IP20.

Незважаючи на простоту використання, підбір світлодіодної стрічки краще доручити досвідченим фахівцям компанії «LED-house».і R, G, B, V +.

Харченко Олег, г.Киев

Другие статьи