Корзина
303 отзыва
Интернет магазин « LED-house » Светодиодное освещение
Контакты
Интернет-магазин "LED-house"Олег
УкраинаКиеввул. Миропільська, Ринок Юность02000
+38044360-26-09
***
+38096777-71-02
***
+38050242-55-35
***
Карта
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380
44
360-26-09
+380
96
777-71-02
+380
50
242-55-35
Світлодіоди rgb - і їх відмінність

Світлодіоди rgb - і їх відмінність

Світлодіоди rgb - і їх відмінність

Світлодіоди rgb являють собою сукупність трьох напівпровідників червоного, синього і зеленого кольорів, розміщених на основі з високою теплопровідністю. Дана конструкція дозволяє отримувати на виході світловий потік з різними параметрами.

Завдяки появі потужних напівпровідникових кристалів світлодіодне освітлення стало впроваджуватися в багато галузі діяльності. Ці джерела світла вже використовуються для загальної та дизайнерської світловий «заливки» приміщень, для підсвічування різних об'єктів і т.д. Якщо область загального освітлення поява світлодіодних джерел світла поліпшило не кардинальною чином, то відносно декораторських проблем вони стали свого роду «порятунком». Особлива роль в оздобленні навколишнього обстановки при цьому відводиться таких пристроїв, як світлодіодна стрічка RGB.

Раніше в цілях створення випромінювань різного кольору зазвичай застосовувалися галогенні лампи або ж поширені лампи розжарювання. Для зміни параметрів світлового потоку використовувалися різні фільтри, заслінки і т.д. Звичайно ж, за допомогою таких методів добитися потрібного відтінку було не так просто. Більше того, варіація кольорів випромінювання одного приладу була досить обмеженою. До ще одного вагомого недоліку даного способу управління світловим потоком відноситься втрата частини світу в результаті проходження променів крізь фільтри, в результаті чого потужність пристрою на виході знижується, а енергоспоживання при цьому залишається на тому ж високому рівні.

Світлодіоди rgb завдяки своїм унікальним якостям дозволяють вирішити проблеми, описані вище і розширити можливості таких сфер, як інтер'єрний декор, ландшафтний дизайн та багато інших.

Що являють собою світлодіоди rgb?

Rgb світлодіоди включають в себе три напівпровідникових кристала різних кольорів (зазвичай червоного, зеленого і синього), встановлених на тепловідвідними підкладку. Отримання різних відтінків світлового потоку відбувається в результаті змішування випромінювань кожного з цих трьох елементів. Для більш надійної взаємодії квітів над напівпровідниковими кристалами встановлюється спеціальна лінза.

Управління параметрами випромінювання здійснюється за допомогою відповідного светодиодам контролера, діє на підставі принципу широтно-імпульсної модуляції (ШІМ). Завдяки йому можна в автоматичному або ручному режимах змінювати не тільки колір світлового потоку, але і його яскравість і насиченість.

На відміну від rgb світильників, в яких використовуються кольорові монохромні світлодіоди, світильники з повнокольоровими світлодіодами видають випромінювання більш точного відтінку і при цьому не залишають побічних відсвітів на близько розташованих до них поверхнях і об'єктах.

Відмінні особливості та переваги світлодіодів rgb

Відсутність необхідності використання світлофільтрів покращує якість світлового потоку і значно спрощує завдання управління його кольором. Світлодіоди rgb здатні безпосередньо видавати випромінювання практично будь-яких відтінків. Завдяки цьому світловий потік «чистий», а його потужність «не губиться» у товщі фільтра, як у випадку використання ламп інших типів.

Колір і яскравість випромінювання rgb світлодіодів можна плавно регулювати в широкому діапазоні за допомогою дистанційного пульта управління.

Перехід на повнокольорові напівпровідникові джерела світла збільшує загальну пожежобезпечність приміщень, оскільки частка виділяється цими пристроями тепла вельми мала. У зв'язку з цим фактором також зменшується необхідність частого провітрювання або кондиціонування кімнат, чого зазвичай вимагає застосування «жарких» ламп розжарювання. Крім цього, світлодіоди rgb не шкодять здоров'ю людини і не викликають стомлення очей.

Напівпровідникові джерела світла відрізняються підвищеною міцністю, оскільки не мають ламких деталей. Завдяки відсутності нестійких газових середовищ, як у люмінесцентних лампах, прилади з rgb світлодіодами можна без побоювань використовувати на вулиці в зимовий час року. Не страшні розглядаються пристроям і такі фактори, як підвищена вологість і прямі сонячні промені.

Незважаючи на те, що світлодіоди rgb споживають незначну кількість електроенергії, потужність їх випромінювання досить велика і готова позмагатися з силою світлового потоку ламп розжарювання і люмінесцентних ламп.

Хоча обіцяють виробники термін служби напівпровідникових приладів дуже великий (до 100 000 годин) і значно перевищує тривалість «життя» інших джерел світла, насправді вони далеко не завжди «доживають» до наміченої дати. Це пов'язано з тим, що світлодіодному кристалу властиво втрачати з кожним роком кілька відсотків від яскравості свого світіння. Фахівці продовжують роботу над усуненням даного недоліку, завдяки чому цілком імовірно, що незабаром з'являться напівпровідникові пристрої, здатні довгі роки світити без помітного потускнения світлового потоку.

Для чого використовуються світлодіоди rgb?

Rgb світлодіоди, в першу чергу, цінуються в сфері дизайну та декору. Різнокольорове освітлення і підсвічування допомагають надати всіляким будівель, споруд, інтер'єрів приміщень та іншим об'єктам більш цікавий, привабливий і неповторний вигляд. Динамічна «гра» світла створює вражаючі зорові ефекти.

Нерідко світлодіоди rgb застосовуються в рекламної та торговельної індустрії. Кольорові, що змінюють одне одного варіації випромінювання притягають до рекламного стенду чимало поглядів випадкових перехожих. Крім цього, світлодіодне rgb випромінювання здатне вигідно підкреслити особливості яких товарів і показати їх з кращого боку.

Повнокольорові світлодіоди здатні видавати випромінювання білого кольору. Світловий потік, отриманий таким чином теоретично більш яскравий, ніж отриманий з використанням монохромного напівпровідникової лампочки, покритої люмінофором. Але біле випромінювання розглянутих rgb пристроїв поки що не заслужило загального визнання у зв'язку з таким недоліком, як нестабільність. Причина цього криється в тому, що окремі кристали одного повнокольорового світлодіода втрачають свою яскравість з різною швидкістю, в результаті чого біле світіння через досить короткий проміжок часу починає змінювати свій відтінок.

Интернет магазин « LED-house », Харченко Олег, г.Киев

Предыдущие статьи