Корзина
303 отзыва
Интернет магазин « LED-house » Светодиодное освещение
Контакты
Интернет-магазин "LED-house"Олег
УкраинаКиеввул. Миропільська, Ринок Юность02000
+38044360-26-09
***
+38096777-71-02
***
+38050242-55-35
***
Карта
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380
44
360-26-09
+380
96
777-71-02
+380
50
242-55-35
Світлодіоди smd - компактна міць

Світлодіоди smd - компактна міць

Світлодіоди smd - компактна міць

Світлодіоди smd - компактна міць

 

Багато фахівців впевнені в тому, що світлодіоди в недалекому майбутньому здатні повністю замінити застарілі, місцями дуже невигідні лампи інших типів і кардинально вдосконалити освітлювальні технології, позбавивши дану сферу діяльності від багатьох недоліків. У зв'язку з цим, еволюція напівпровідникових джерел світла не стоїть на місці і йде повним ходом.

Оскільки перші світлодіоди мали дуже низьку потужністю світлового потоку і використовувалися лише в якості мініатюрних індикаторів для різного устаткування, основний акцент у вдосконаленні даних лампочок робився на збільшенні їх яскравості.

Таким чином, поступово поліпшувалися багато параметрів розглянутих пристроїв, а відносно недавно на світ з'явилися кардинально змінилися в конструкції джерела світла даного типу, що отримали назву світлодіоди smd. Основний відмітна ознака цього нововведення - зовнішній вигляд. Дані пристрої стали компактніше у висоту і знайшли більш яскраве випромінювання, ніж їх «попередники».

Що таке світлодіоди smd?

Розглянуті прилади призначаються для автоматичної установки на поверхні. Вони володіють меншими розмірами, ніж світлодіоди з двома контактними виходами. З даних джерел світла можна легко збирати жорсткі або гнуться модулі всіляких форм.

Із збільшенням потужності світіння світлодіодів підвищилося і кількість виділяється ними тепла. У зв'язку з цим і була розроблена конструкція, що забезпечує якісне охолодження напівпровідникових кристалів. У світлодіодах типу smd джерела світіння розміщуються максимально близько до теплоотводу, яким зазвичай служить металева підкладка. Прилади, що володіють особливо потужним випромінюванням, в деяких випадках додатково охолоджуються куллером.

Якісний відвід тепла вельми важливий светодиодам smd, оскільки від нього безпосередньо залежить тривалість їхнього терміну служби.

Для збільшення та концентрації кута світлового потоку напівпровідникові кристали закриваються зверху скляним ковпаком з лінзою, який одночасно служить і захистом джерел світла.

Переваги, якими володіють світлодіоди smd

Розглянуті прилади мають досить потужне випромінювання при досить низькому енергоспоживанні, значно меншим, ніж у інших типів джерел світла. Окремі світлодіоди smd здатні видавати 15 люменів на 1 ват. Завдяки цьому даний тип джерел світла нерідко застосовується і для освітлення різних приміщень.

Крім яскравості, випромінювання світлодіодів розглянутого виду володіє широким кутом світіння. Це не тільки сприяє якісній «заливці» світлом поверхонь з великою площею, але і дозволяє економити на кількості придбаних джерел світла (завдяки широті кута світлового потоку зменшується відстань між світлодіодами а, відповідно, і їх загальне число на світильнику).

Крім монохромних, існують smd світлодіоди, здатні видавати світловий потік не лише якогось певного кольору, а безліч різних відтінків, кількість яких обчислюється мільйонами. Даним властивістю не володіє жодне з існуючих освітлювальних пристроїв. Важливо відзначити, що світлодіоди smd типу здатні також випромінювати і звичний для нас білий світловий потік, близький за своїми властивостями до сонячних променів.

Розглянуті джерела світла відносяться до предметів підвищеної міцності, оскільки вони не мають у своєму складі елементів, здатних вийти з ладу від трясіння, ударів або ж випадкових падінь і т.д. Більше того, smd світлодіоди стійки до низьких температур і вологому середовищі.

Потужні напівпровідникові прилади не сприяють забрудненню навколишнього середовища, оскільки є повністю екологічно чистими. У зв'язку з цим, а також укупі з відсутністю шкідливого ультрафіолету і мерехтіннями випромінювання світлодіоди smd абсолютно нешкідливі для здоров'я, у тому числі і для зору.

Що стосується терміну служби даних джерел світла, теоретично він може досягати декількох десятків тисяч годин. Але на ділі тривалість життя світлодіодів smd нерідко значно зменшується у зв'язку з такими факторами, як недостатній тепловідвід; підвищена сила струму, що подається на кристал; низькоякісні матеріали, використовувані в конструкції приладу, і деякими іншими. У зв'язку з усім перерахованим вище світіння напівпровідникових пристроїв з кожним роком стає все більш тьмяним.

Різноманітність світлодіодів smd

Світлодіоди smd класифікуються між собою, в першу чергу, за параметрами випромінювання.Існують напівпровідникові джерела світла з різними кутами світлового потоку. Даний параметр може варіювати в межах від 60 до 160 градусів.Крім цього, smd світлодіоди розрізняються за потужністю випромінювання.

Також представлені пристрої можна класифікувати за кольором випромінювання і кількості кристалів в конструкції. Розрізняють прилади з одним кристалом і з трьома. Останні отримали назву rgb. Вони включають в себе напівпровідникові кристали трьох основних кольорів (червоний, синій, зелений), при змішуванні випромінювань яких можна отримувати на виході різноманіття відтінків.

Интернет магазин « LED-house », Харченко Олег, г.Киев

Предыдущие статьи