Корзина
356 отзывов
Интернет магазин « LED-house » Светодиодное освещение
Контакты
Интернет-магазин "LED-house"Олег
УкраинаКиеввул. Миропільська 2, Ринок Юность
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535
+38 (096) 777 7102
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535

Асортимент світлодіодним продукції компанії Epistar

Асортимент світлодіодним продукції компанії Epistar

Багато дослідницькі центри цікавляться перспективами розвитку світлодіодних технологій. Перший напівпровідниковий кристал з видимим світловим потоком був винайдений ще на початку другої половини 20-го сторіччя

Багато дослідницькі центри цікавляться перспективами розвитку світлодіодних технологій. Перший напівпровідниковий кристал з видимим світловим потоком був винайдений ще на початку другої половини 20-го сторіччя. З того часу у вражаючих можливостях даного приладу вже ніхто не сумнівався, і це незважаючи на те, що світлодіоди в середині минулого століття були малопотужними і годилися лише для використання у сфері індикації. Але вже тоді стало відомо, що освітлювальне нововведення здатне служити довгі роки, значно випереджаючи в довговічності інші джерела світла і споживаючи при цьому меншу кількість електроенергії.

У зв'язку з цим, різні організації стали наполегливо трудиться над збільшенням яскравості світлодіодного випромінювання. Завдяки їх наполегливій праці дана технологія все більше і більше впроваджується в сферу освітлення житлових, офісних, промислових приміщень, а також вулиць і різних вуличних об'єктів. Розвиток не стоїть на місці - вдосконалення напівпровідникових кристалів відбувається донині.

Великий внесок в область світлодіодного освітлення внесла компанія Epistar .. Ця організація була заснована в Тайвани ще в 2010 році. Головним «ремеслом» компанії Epistar вважається виробництво напівпровідникових матеріалів, в основі яких лежить карбід кремнію. Одним з найважливіших розділів її діяльності є виготовлення потужних і над'яскравих світлодіодів.

Світлодіоди Epistar вже встигли роздобути широкий діапазон застосування. Вони благополучно використовуються як для внутрішнього, так і для зовнішнього освітлення. Нерідко їх можна зустріти в архітектурній, ландшафтної, інтер'єрної підсвічуванні. Купити Світлодіоди Epistar та успішно застосовуюти в портативних джерелах світла, у фарах і прожекторах. Незамінними помічниками вони є і в освітлювальної сфері рекламної і торгової індустрії.

Асортимент світлодіодним продукції компанії "Epistar"

Як вже було згадано вище, світлодіоди Epistar підрозділяють на потужні  і над'яскравих світлодіодів. Головна відмінність цих груп полягає в граничній величині електричного струму, який можна пропустити через напівпровідниковий кристал. Допустиме значення для потужних світлодіодів Epistar становить 350 мА, а для над'яскравих коливається в межах 30-50 мА.

Головні характеристики, якими володіють світлодіоди Epistar

Секрет якісності світлодіодів Epistar криється в матеріалі, з якого виготовляються їх корпусу, - металокераміці, що володіє підвищеною теплопровідністю, надійністю і полегшує процес установки лампочок в різні системи. Важливу роль в даних напівпровідникових приладах грає і плаваюча лінза з кварцового скла, що захищає кристал від ультрафіолетового випромінювання і дозволяє збільшити термін служби пристроїв, що працюють під відкритим небом.

Незважаючи на свої малі розміри, світлодіоди Epistar забезпечують потужний світловий потік. При цьому перехід на такі напівпровідникові лампочки сприяє скороченню кількості споживаної електроенергії на 70% і більше (аж до 90%).

Білі світлодіоди Epistar володіють широким діапазоном колірних температур, що лежить у межах 3000К-9000К (від «свічки», «полум'я сірника» до «блакитного неба», «тіні»). При розширенні даного інтервалу з'являються вже напівпровідникові кристали з випромінюванням всіляких кольорів і відтінків.

Як і інші світлодіоди, світлодіоди Epistar також міцні і стійкі не тільки до механічних впливів, але і до зайвої вологості, а також температур значно нижче нуля. Вони екологічно безпечні, нешкідливі для людського здоров'я, в тому числі зору, і не здатні викликати загоряння сусідніх об'єктів, оскільки виділяють зовсім незначна кількість тепла.

Звичайно ж, одне з найголовніших якостей, яке притаманне светодиодам Epistar, як і іншим напівпровідниковим джерелам світла, - здатність працювати в теорії до 100 000 годин. Правда, така властивість, як падіння яскравості випромінювання з роками, характеризує продукцію і цього іноземного виробника.

На закінчення можна сказати, що завдяки наполегливій праці в плані вдосконалення напівпровідникових кристалів компанії Epistar вдалося отримати на виході одні з кращих потужних і над'яскравих світлодіодів у світі, що перевершують свої аналоги як за кількісними параметрами, так і за якістю світлового потоку.

Интернет магазин « LED-house », Харченко Олег, г.Киев

Другие статьи