Корзина
356 отзывов
Интернет магазин « LED-house » Светодиодное освещение
Контакты
Интернет-магазин "LED-house"Олег
УкраинаКиеввул. Миропільська 2, Ринок Юность
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535
+38 (096) 777 7102
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535

Переваги світлодіодів

Переваги світлодіодів

Переваги світлодіодів полягають у зниженому енергоспоживанні, високої вібростійкості і можливості регулювати спектр випромінювання.

Переваги світлодіодів

Переваги світлодіодів полягають у зниженому енергоспоживанні, високої вібростійкості і можливості регулювати спектр випромінювання. Якщо ви вирішили купити світлодіодні лампи для дому, то знання характеристик світлодіодних ламп буде для вас цікаво:

Енергетичний ККД світлодіодів

Під енергетичною ефективністю у разі світлодіодів розуміється відношення потужності світлового випромінювання до споживаної електричної потужності. Наприклад, теплові випромінювачі, у категорію яких входять традиційні лампи розжарювання, для формування видимого світла потребують нагріванні спіралі до конкретної температури. Основна частка спожитої електроенергії переходить в теплове випромінювання, а у видиме лише близько 3% у простих ламп розжарювання і близько 7% у галогенних ламп.

Незважаючи на те, що світлодіоди, використовувані у світлотехніку, трансформують енергію в світлове випромінювання в досить вузькому спектрі, в кристалі також існують теплові втрати. Дане тепло має ефективно відводитися за допомогою спеціальних конструкційних рішень для того, щоб забезпечити найкращі світлотехнічні параметри світлодіодів і максимальний термін їх експлуатації. За цією ознакою легко відрізнити хороші європейські світлодіодні лампи від дешевих китайських - хороші лампи важкі - за великої кількості металу, використовуваного в радіаторі охолодження. Китайські світлодіодні лампи легкі, а замість металу там навіть іноді використовується пластик.

Світлодіоди майже не мають у випромінюваному спектрі інфрачервоні і ультрафіолетові складові, тому значно ефективніше енергетично, ніж теплові випромінювачі. Якщо забезпечений оптимальний тепловий режим, то світлодіоди перетворять в світ близько 25% споживаної енергії. Отже, якщо білий світлодіод має потужність 1 Вт, то з них 0,75 Вт піде на теплові втрати, тому наявність в конструкції світильника тепловідвідних складових дуже важливо, включаючи примусове охолодження. Дуже корисно, якщо виробники світлодіодів в числі характеристик продукції призводять і значення енергетичного ККД.

Типи і види світлодіодних ламп

Стандартні світлодіоди працюють на напрузі 4V, тому розрізняють 3 основні типи світлодіодних ламп:

1 - Світлодіоди 4V (ліхтарики, декоративні свічки). Зазвичай окремо не продаються.

2 - Світлодіодні лампи на 12V (використовуються в якості прямої заміни галогенних ламп). Найчастіше зустрічаються такі світлодіодні лампи з цоколем Е14, GU5.3 або GU10, однак можна побачити і світлодіодні лампи на Е27 (пряма заміна низьковольтним рефлекторним лампам розжарювання)

3 - Світлодіодні лампи 220V (зазвичай цоколі у них стандартні - бувають світлодіодні лампи Е27, Е14, GU10) - такі лампи використовують вбудований трансформатор, однак дозволяють вкручувати їх безпосередньо в стандартні патрони освітлення. Світлодіодні лампи Е27 - це якраз пряма заміна звичайних домашніх ламп, так як замінюються вони "один в один".

З точки зору покупки поки доцільно купувати тільки світлодіодні лампи на 220V найпоширеніших цоколів - E27, E14, GU10 або GU5.3 - тому що їх виробництво вже розширилося до такої міри, що кінцева роздрібна ціна вже опустилася з рівня "сто гривень" до " тридцяти гривень ". Більш спеціалізовані світлодіоди - як то кольорові або прожекторні, поки для домашнього використання краще не купувати - ціна на них в найближчі кілька років може впасти в рази.

Интернет магазин « LED-house », Харченко Олег, г.Киев

Другие статьи