Корзина
358 отзывов
Интернет магазин « LED-house » Светодиодное освещение
Контакты
Интернет-магазин "LED-house"Олег
УкраинаКиеввул. Миропільська 2, Ринок Юность
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535
+38 (096) 777 7102
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535

світлодіодні прожектори

світлодіодні прожектори

Поява світлодіодів відкрило нові можливості для різної світлотехніки і дозволило спростити деякі завдання в освітлювальних технологіях

Поява світлодіодів відкрило нові можливості для різної світлотехніки і дозволило спростити деякі завдання в освітлювальних технологіях. Прилади на основі цих лампочок володіють рядом значущих переваг, що висувають їх на передовій план і поступово витісняють деякі більш старі джерела світла.

Одним з досить поширених пристроїв розглянутого напрямку є прожектор світлодіодний. Він може використовуватися практично в будь-яких ситуаціях, як для загального освітлення, так і для підсвічування яких-небудь певних ділянок, але найчастіше він застосовується для надання привабливого вигляду різних об'єктів. Принцип роботи с вітлодіодного прожектора досить простий, що забезпечує його надійність і безпеку для навколишнього середовища: світлодіоди мають у своєму складі напівпровідник, який при взаємодії з електричним струмом випромінює світло. Кількість таких лампочок в розглянутому приладі може досягати декількох десятків, завдяки чому створюється вельми потужний світловий потік.

Прожектор світлодіодний має корпус з високим ступенем захисту і надійно захищений від попадання пилу і вологи. Деякі прилади виробляються в повністю герметичному виконанні, що дозволяє використовувати їх навіть під водою.

Хоча ступінь тепловиділення у розглянутих пристроїв дуже мала (особливо порівняно з іншого світлотехнікою), їх корпус зазвичай додатково оснащується радіатором для відведення тепла. У деяких моделях світлодіоди захищаються ударостійким склом.

Якості, які виділяють світлодіодні прожектори на тлі інших приладів

Розглядається пристрій, як і інші світлодіодні світильники, в першу чергу славиться тривалим терміном служби, який теоретично може становити сто тисяч годин. Максимальна ж «тривалість життя» люмінесцентних ламп, наприклад, дорівнює в середньому 20 тисячам годин. Правда тут важливо підкреслити те, що яскравість напівпровідникових лампочок «падає» з кожним пройденим роком, хоча у якісних моделей відсоток зміни практично непомітний.

Найчастіше створюються такі ситуації, коли прожектор світлодіодний «зобов'язаний» працювати всю ніч або навіть цілодобово. У даному випадку така якість цього приладу, як низьке енергоспоживання, виявляється вельми до речі. Розглянуті пристрої є рекордсменами в цьому плані серед приладів з іншими видами ламп.

Прожектор світлодіодний не вимагає наявності в своїй конструкції шкідливих, а також ненадійних і крихких елементів, як, наприклад, ртуть, газорозрядні середовища, нитки напруження і т.д. Крім цього, світлодіодні прожектори не випромінюють ультрафіолет. Все це робить даний прилад надійним і безпечним як для людини, так і для природи в цілому.

Світлодіодні прожектори стійкі до спекотної погоди і до сильних морозів. За несприятливих погодних умов вони не виходять з ладу, а якість світла, випромінюване ними, не знижується. Це досить важлива особливість даних пристроїв, оскільки їх нерідко встановлюють на тривалий термін на вулиці.

Прожектор світлодіодний здатний давати чисте світло різних відтінків і без мерехтінь. Завдяки відсутності стробоскопічного ефекту не тільки поліпшується якість освітлення, а й виключається навантаження на людський зір.

Ще один важливий «плюс» розглянутих приладів - це стійкість до стрибків напруги. На відміну від деяких інших джерел світла, при зміні величини напруги світлодіоди не змінюють ступінь своєї яскравості і не перегорають, як, наприклад, лампа розжарювання.

Різновиди світлодіодних прожекторів

За типом освітлення дане обладнання можна розділити на монохромне і RGB-типу. Перший вид здатний давати світло якого одного певного відтінку. Прожектор світлодіодний типу RGB поєднує в собі лампочки зелених, синіх і червоних кольорів. Даний пристрій дозволяє отримувати різні відтінки допомогою поєднання випромінювання певних світлодіодів. При цьому в деяких приладах даний параметр змінюється вручну за допомогою дистанційного пульта, а в деяких здатний змінюватися автоматично за програмою, записаною в пам'ять контролера.

Також світлодіодні прожектори можна розділити на моделі з малим кутом освітлення (для підсвічування вузьких, але протяжних ділянок) і на моделі з великим кутом (для «заливає» підсвічування).

Крім прожектора, що дозволяє зробити акцент на невеликій ділянці якого об'єкта, зустрічається лінійний прожектор світлодіодни й, що має довгастий корпус з лампами, встановленими в ряд. Даний тип використовується в основному в декоративних цілях, коли потрібно «залити» світлом більшу поверхню.

Прожектор світлодіодний може мати підставку для установки на підлогу, землю, а може оснащуватися спеціальними кронштейнами для кріплення до стін, стелі та іншим поверхням, розташованим під кутом до горизонтальної площини.

Интернет магазин « LED-house », Харченко Олег, г.Киев

Другие статьи