Продавец Интернет-магазин "LED-house" развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
370 отзывов
Интернет магазин « LED-house » Светодиодное освещение
Контакты
Интернет-магазин "LED-house"Олег
УкраинаКиеввул. Миропільська 2, Ринок Юность
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535
+38 (096) 777 7102
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535

На сайт додано статтю про світлодіодні світильники

На сайт додано статтю про світлодіодні світильники

На даний момент світлодіодні світильники є однією з кращих різновидів джерел світла

На даний момент світлодіодні світильники є однією з кращих різновидів джерел світла. Вони за багатьма параметрами випереджають типові лампи розжарювання, галогенні і газорозрядні лампи, поступаючись останнім лише по яскравості, і гідно конкурують з люмінесцентними лампами. Через високу вартість в Росії дані прилади поки зустрічаються ще не так часто, як у зарубіжних країнах, але, тим не менше, попит на них поступово зростає.

 

Раніше світлодіоди використовувалися в основному тільки в якості індикаторів різного устаткування. Тепер же їх використовують не тільки для освітлення житлових, офісних, промислових приміщень, вулиць, але і для створення гарного вигляду навколишнього оточення. Завдяки різним відтінкам, які здатні випромінювати світлодіодні світильники, можна оригінально прикрасити кімнату і підготувати місто до свята, підсвітивши будівлі, дерева, тротуари та інші об'єкти. Різні типи конструкцій розглянутих приладів дозволяють застосовувати їх практично в будь-яких місцях. Світлодіодні світильники можуть бути вбудовуваними, підвісними, підлоговими, настінними, стельовими і накладними. Існують також зміцнені і герметичні прилади, які можна використовувати як підсвічування для штучних водойм.

 

Безсумнівно, найголовнішими достоїнствами розглянутих пристроїв є мінімальне споживання енергії та довгий термін життя. За прогнозами фахівців світлодіодні світильники можуть прослужити понад 10 років, чим не може поки похвалитися жодне з інших освітлювальних пристроїв. Правда дана якість цих джерел світла трохи тьмяніє на тлі такого чинника, як поступове зменшення ступеня яскравості з часом. Зате, на відміну від інших крихких ламп, світлодіодні світильники не перегорять в самий невідповідний момент від сильних механічних впливів, що пояснюється їх міцністю. Для нашої країни з нещадно кліматичними умовами важливо також відзначити і стійкість цих приладів перед сильними морозами.

 

Дорожнеча напівпровідникової лампочки зумовлює високі ціни на світлодіодні світильники, хоча останнім часом помічена тенденція поступового зниження їх вартості. Різні властивості світлодіодних світильників постійно удосконалюються виробниками, що надає можливість цим приладам стати «фундаментом» нового етапу в освітлювальних технологіях.

Другие статьи