Корзина
358 отзывов
Интернет магазин « LED-house » Светодиодное освещение
Контакты
Интернет-магазин "LED-house"Олег
УкраинаКиеввул. Миропільська 2, Ринок Юность
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535
+38 (096) 777 7102
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535

На сайт додано статтю про світлодіоди на 12 V

На сайт додано статтю про світлодіоди на 12 V

світлодіоди є відносно новим товаром на ринку

На сайт додано статтю про світлодіоди на 12 V

Незважаючи на те, щосвітлодіоди є відносно новим товаром на ринку, асортимент даних приладів вже досить широкий. Розглянуті пристрої випускаються у всіляких колірних варіантах випромінювання, з різною потужністю і типами корпусу. Зустрічаються також і джерела світла, розраховані на різні напруги. Розрізняють світлодіоди, призначені для роботи з напругою 220 вольт, і світлодіоди 12в. Останні являють собою, в першу чергу, «напівпровідникові замінники» галогенних ламп. Лампи з такими світлодіодами зазвичай володіють цоколями типу GU10, GU5.3 або E14. Зрідка зустрічається і гвинтовий E27 (такий, як у деяких ламп розжарювання).

Світлодіоди 12 вольт завдяки низькому напрузі є електробезпечними пристроями. При роботі з даними приладами ризик виникнення коротких замикань і, тим більше, загорянь знижений до мінімуму. При підключенні до спеціального драйверу, представлені пристрої можуть функціонувати і від мережі в 220 вольт. Світлодіоди 12 v, як і інші напівпровідникові джерела світла, володіють міцною конструкцією, практично не гріються і здатні випромінювати світло різних відтінків, Дані пристрої споживають електричний струм в малих кількостях і є в даному плані одними з найбільш економних приладів. Якісні представники розглянутих джерел світла здатні служити в кілька разів довше всіх інших існуючих ламп. У зв'язку з тим, що світлодіоди 12 вольт функціонують на низькій напрузі, найбільш часто їх можна зустріти в кухнях, ванних кімнатах, на виробничих складах легко займистими продукції, а також і в різних автомобілях, де вони виконують роль підсвічування всіляких відділень і ділянок машини.

Интернет магазин « LED-house », Харченко Олег, г.Киев

Другие статьи