Корзина
356 отзывов
Интернет магазин « LED-house » Светодиодное освещение
Контакты
Интернет-магазин "LED-house"Олег
УкраинаКиеввул. Миропільська 2, Ринок Юность
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535
+38 (096) 777 7102
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38 (096) 777 7102
+38 (050) 242 5535

Як вибрати світлодіодну стрічку і їх типи

Як вибрати світлодіодну стрічку і їх типи

Сучасний ринок світлодіодної продукциии

Сучасний ринок світлодіодної продукциии пропонує великий асортимент різних видів світлодіодних стрічок, серед яких можна просто заплутатися потенційному покупцеві. Ми завжди постараємося вам допомогти розібратися серед цієї множини абревіатур і цифр, так що ви зможете без проблем вибрати саме ту підсвітку, яка вам потрібна. Ну а якщо після прочитання цієї статті у вас залишаться питання, то ми з радістю проконсультуємо вас по телефону або e-mail'у.

Кількість світлодіодів Нескладно здогадатися, що від кількості світлодіодів на друкованій платі залежить загальна яскравість і потребляемеая потужність стрічки. Зазвичай у маркуванні стрічки відображається тип світлодіодів і їх кількість на 5-метрову котушку. Наприклад - світлодіодна стрічка SMD3528-300 - світлодіоди 3.5х2.8мм, 300 діодів в котушці або 60 діодів на одному метрі.

Вологозахист

У деяких випадках існує потреба використовувати стрічку в умовах високої вологості або при перепадах температур. Наприклад у тюнінгу автомобілів, при монтажі стрічок у ванних або басейнах, у світлових коробах ітд. Спеціально для таких випадків існують вологозахищені стрічки з декількома класами захисту.

IP65/IP66 - світлодіодна стрічка, покрита епоксидною смолою. Таку стрічку можна спокійно використовувати в більшості випадків - в салоні автомобіля, у світлових коробах, в приміщеннях з підвищеною вологістю. У такої стрічки плата захищена тільки зверху, тому для агресивних середовищ вона не підійде.

IP68-світлодіодна стрічка з максимальним захистом. Друкована плата повністю залита з двох сторін силіконом і додатково поміщена в силіконовий прозорий чохол. Таку стрічку можна використовувати під днищем автомобіля, під водою, на фасадах будівель і в інших місцях з агресивним середовищем.

Харченко Олег, г.Киев

Другие статьи